Evita Lune: Latvijas prezidenta kandidāta atlases kritēriji un meklēšanas stratēģija, ņemot vērā Latvijas patreizējo politisko un ekonomisko situāciju, DELFI

Share: 

25 May, 2011 - Riga, Latvia - Esmu starptautiskas augsta līmeņa vadītāju meklēšanas kompānijas "Pedersen & Partners" vadītāja Latijā. Savā ikdienas darbā tiekos ar uzņēmumu īpašniekiem, reģionālajiem un globālajiem lēmumu pieņēmējiem. Mans uzdevums ir saprast šo uzņēmumu attīstības prioritātes, sagatavot kritērijus kandidātiem, kas varētu pretendēt uz šo uzņēmumu vadītāju amatiem, atrast šos kandidātus, novērtēt viņus un nodrošināt, lai viens no viņiem veiksmīgi integrētos jaunajā uzņēmumā.

Mani pārsteidza, ka Latvijas prezidenta amata kandidāti "uzrodas" sabiedrībai neizprotamā veidā (Zooloģiskā dārzā un tamlīdzīgi), kanditātu skaits ir ārkārtīgi ierobežots un kvalifikācija ir tālu no ideālā. Metodoloģija, ko izmantojam, ir sistemātiska, loģiska un starptautiski aprobēta, tāpēc gribu īsti iepazīstināt ar to, lai publiski būtu pieejama informācija, ka profesionāli atrast augsta līmeņa vadītāju ir iespējams un procesā tiek izmantotas padziļinātas zināšanas dažādās jomās.

Written by Evita Lune for delfi.lv

Read more online:
Latvijas prezidenta kandidāta atlases kritēriji un meklēšanas stratēģija

Or download pdf:

In the media