Kristina Vaivadaitė tapo tarptautinės vadovų paieškos kompanijos Pedersen & Partners partnere

Vilnius, Lietuva - Pedersen & Partners, viena iš vadovų paieškos tarptautinių lyderių, paskyrė Kristiną Vaivadaitę kompanijos Pedersen&Partners partnere ir bendrasavininke.

Kristina Vaivadaitė dirba Pedersen & Partners nuo 2004 metų Lietuvos biuro vadove, taip pat yra atsakinga už kompanijos veiklą Suomijoje ir Baltarusijoje. Ji sukaupė didelę patirtį aukščiausio lygio vadovų paieškoje Baltijos šalyse ir centrinėje bei rytų Europoje. Kristina sėkmingai atliko projektus vartojimo prekių, mažmeninės prekybos, finansinių paslaugų, nekilnojamojo turto ir kituose verslo sektoriuose.

“Labai džiaugiuosi galėdamas pasveikinti Kristiną tapus Pedersen & Partners partnere ir bendrasavininke. Ji daug prisidėjo prie įmonės sėkmės, o jos prisijungimas prie partnerių komandos rodo mūsų nuolatinį augimą. Puikūs Kristinos darbo rezultatai, geras verslo aplinkos suvokimas ir sugebėjimas patarti klientams sprendžiant strateginius klausimus padėjo jai išplėtoti platų lojalių klientų ratą regione ir padarė ją ypatingai svarbia įmonei”, sakė Poul Pedersen, įmonės vadovaujantysis partneris.

Kristinos Vaivadaitės patirtis vadovų paieškos srityje siekia daugiau kaip 10 metų, ji sėkmingai įgyvendino daugiau kaip 300 vadovų paieškos projektų. Prieš pradėdama dirbti vadovų paieškos srityje, Kristina keletą metų dirbo personalo konsultacijų srityje. Ji yra įgijusi psichologijos magistro laipsnį Vilniaus universitete. Be gimtosios lietuvių kalbos, Kristina Vaivadaitė puikiai kalba angliškai ir rusiškai.


Pedersen & Partners yra pirmaujanti tarptautinė vadovų paieškos kompanija. Mes veikiame 37 pasaulio šalyse: Alma Atoje, Atėnuose, Baku, Belgrade, Bratislavoje, Bukarešte, Budapešte, Kišiniove, Dubajuje, Helsinkyje, Stambule, Johanesburge, Kijeve, Liublijanoje, Minske, Maskvoje, Miunchene, Nikosijoje, Prahoje, Rygoje, Sarajeve, Skopjė, Sofijoje, Sank Peterburge, Taline, Taškente, Tbilisyje, Teherane, Tel-Avive, Tiranoje, Toronte, Ulanbatore, Vienoje, Vilniuje, Varšuvoje, Jerevane ir Zagrebe. Mūsų vertybės pasitikėjimas – santykiai su žmonėmis – profesionalumas galioja tiek mums bendraujant su įmonės klientais, tiek su vadovais. 

Dėl interviu su kuriuo nors Pedersen & Partners atstovu arba kitais visuomenės informavimo klausimais, susisiekite su:
p. Anastasia Alpaticova, Komunikacijos vadove