Pedersen & Partners İstanbul ekibini yeni kıdemli danışmanlar ile genişletiyor

İstanbul, Türkiye - Üst düzey yönetici arama firmalarının liderlerinden olan Pedersen & Partners, Neslihan Akan ve Cem Demiriz’in Kıdemli Danışman olarak Pedersen & Partners İstanbul ekibine katıldığını bildirmekten mutluluk duyar.

Neslihan Akan, Liberty Mutual Türkiye’de Direktörlük ve Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinin ardından Perdersen & Partners ekibine katılmıştır. 20 senelik iş yaşamı süresince Ernst & Young, Unilever ve Accenture / Andersen Business Consulting gibi uluslararası firmalarda üst düzey yöneticilik pozisyonlarında çalışan Akan, Finansal Hizmetler ve Profesyonel Danışmanlık sektörlerinde zengin bir deneyime sahiptir. Kendisi yeni görevinde Finans Sektörü ve Profesyonel Hizmetler Sektörü alanına yoğunlaşacak ve sektörlerdeki müşterilere yetenekli üst düzey yöneticiler çekme anlamında destek olacaktır.

Cem Demiriz, Pedersen & Partners’da Endüstri Sektöründen sorumlu Kıdemli Danışman olarak rol alacaktır. Sanayi sektöründe 18 yıllık teknik satış tecrübesi ve 10 yıldan fazla yöneticilik deneyimi bulunan Demiriz, kariyeri boyunca, Metrans AŞ ve Wilo’da Satış Müdürü olarak görevini yürütmüş, son olarak  TA Hydronics’te Genel Müdür pozisyonunda çalışmıştır.

Perdersen & Partners şirket ortağı ve Türkiye Ülke Müdürü Sabit Tapan: “Türkiye bizim için her zaman önemli bir pazar olmuştur. Şu anki ekonomik gelişme oranı ve üst düzey yöneticilere olan ihtiyacın artışıyla müşterilerimizin yönetici ihtiyaçlarında uzmanlardan pratik tavsiyeler almaları bizim için çok daha önemli hale gelmiştir.” yorumunda bulunuyor ve ekliyor “Cem ve Neslihan’ın, uygulamalı olarak kendi uzmanlık alanlarında kazandıkları deneyim ile müşterilerimizin aradığı yüksek kalitedeki hizmeti ve değeri sağlayacakları bir pozisyonda olduklarına inanıyorum.” 


Pedersen & Partners uluslararası öncü bir üst düzey yönetici arama firmasıdır. Almanya, Arnavutluk, Avusturya, Azerbaycan, Beyaz Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri, Bosna Hersek, Bulgaristan, Büyük Britanya, Çek Cumhuriyeti, Ermenistan, Estonya, Finlandiya, Güney Afrika, Gürcistan, Hırvatistan, Hindistan, İsrail, Kanada, Kazakistan, Kıbrıs, Letonya, Litvanya, Macaristan, Makedonya, Mısır, Moğolistan, Moldova, Nijerya, Ozbekistan, Polonya, Romanya, Rusya, Sirbistan, Slovenya, Slovakya, Suudi Arabistan, Türkiye, Ukrayna ve Yunanistan’da olmak üzere 41 ülkede tamamı kendimize ait 44 ofisimizle faaliyet göstermekteyiz. Güven – İlişki –Profesyonellik değerlerimiz müşterilerimizle olduğu kadar yöneticilerle olan etkileşimimizde de geçerlidir. 

Pedersen & Partners’ın her hangi bir temsilcisiyle röportaj veya diğer medya ile ilgili konularla ilgili taleplerinizi iletmek için:
Bayan Anastasia Alpaticova, Kurumsal İletişim Müdürü