Pedersen & Partners – nowy Starszy Konsultant w Polsce

Warszawa, Polska - Pedersen & Partners, wiodąca międzynarodowa firma “executive search” z zadowoleniem informuje, że Edyta Dawidczyk dołączyła do warszawskiego biura firmy jako Starszy Konsultant. W nowej roli będzie odpowiedzialna za dalszy rozwój biura i realizację projektów rekrutacyjnych wyższego i średniego szczebla w Polsce i w regionie Europy Centralnej.

Edyta Dawidczyk posiada ponad 12-letnie doświadczenie w branży "executive search" w Polsce i w Europie Centralnej, gdzie specjalizuje się w pracy dla firm z sektora przemysłowego, farmaceutycznego i dóbr szybko rotujących (FMCG). Edyta Dawidczyk pracuje dla polskich i międzynarodowych firm, gdzie prowadzi rekrutacje na wyższe i średnie stanowiska menadżerskie w obszarze zarządzania finansami, produkcją, łańcuchem dostaw, sprzedaży i marketingu oraz zarządzania kadrami. Przed dołączeniem do firmy Pedersen & Partners, była członkiem zespołu konsultantów wiodącej, międzynarodowej firmy "executive search" w Polsce.

"Jestem bardzo zadowolony z faktu, że tak doświadczony Konsultant jak Edyta dołącza do naszej firmy. Cieszy mnie, że jej znajomość polskiego i regionalnego rynku, kontakty biznesowe i wiedza branżowa wzmocnią Pedersen & Partners w Polsce, a tym samym, w sposób zasadniczy i natychmiastowy, wpłyną na poziom usług świadczonych naszym klientom. To także dowód chęci wspierania procesów rekrutacyjnych naszych klientów przez największych specjalistów w branży", skomentował Martyn Wickens, pełniący obowiązku Country Managera na Polskę w Pedersen & Partners.

Edyta Dawidczyk jest absolwentką wydziału psychologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie; biegle posługuje się językiem polskim i angielskim.


Pedersen & Partners jest wiodącą międzynarodową firmą “executive search”, która posiada własne biura w 39 krajach, w miastach takich jak: Ałmaty, Ateny, Baku, Belgrad, Berlin, Bratysława, Bukareszt, Budapeszt, Kiszyniów, Dubaj, Helsinki, Istambuł, Johannesburg, Kijów, Lagos, Lublana, Mińsk, Moskwa, Monachium, Delhi, Nikozja, Praga, Ryga, Sarajewo, Skopje, Sofia, Petersburg, Tallin, Taszkent, Tbilisi, Teheran, Tel-Awiw, Tirana, Toronto, Ułan Bator, Wiedeń, Wilno, Warszawa, Erywań, Zagrzeb. Nasze wartości to: Zaufanie – Współpraca - Profesjonalizm – Profesjonalizm w naszych relacjach z klientami jak i menadżerami.

Dla zainteresowanych przeprowadzeniem wywiadu z przedstawiecielem firmy Pedersen & Partners lub otrzymaniem dodatkowych informacji prasowych proszę o kontakt z:
Anastasia Alpaticova, Communications Manager.