Pedersen & Partners paplašina savu komandu – Daiga Trumpe pievienojas kompānijai kā Reģionālā konsultante Tehnoloģiju jomā

Rīgā, Latvija - Par augsta līmeņa vadītaju atlases kompānijas Pedersen & Partners Reģionālo konsultanti Tehnoloģiju jomā no 2010.gada 18. oktobra kļuvusi Daiga Trumpe, Informācijas un komunikāciju tehnoloģijas (IKT) nozares profesionāle.

Daigas Trumpes atbildības joma būs biznesa attiecību veidošana ar Tehnoloģiju nozaru uzņēmumiem Baltijā un Centrālā un Austrumeiropā, kā arī augsta līmeņa vadītāju novērtēšana un atlase.

D. Trumpei ir 16 gadu pieredze IKT nozarē strādājot tādos uzņēmumos kā Microsoft, TELE 2 un Trodeks. Microsoft Latvia Daiga savu karjeru sāka ar Baltijas biroja izveidošanu, vienpadsmit gadu laikā sasniedzot Pārstāvniecības vadītājas un Valdes locekles pozīciju.

„Esmu patiesi priecīga sveikt Daigu mūsu komandā – tāda līmeņa nozares profesionāles pievienošanās dod mums unikālu iespēju paplašināt Pedersen & Partners biznesa konsultāciju praksi Baltijā, Centrālā un Austrumeiropā. Ar savu industrijas izpratni un kontaktu tīklu Daiga var sniegt vērtīgu ieguldījumu mūsu klientu biznesa mērķu sasniegšanā,” norāda Pedersen & Partners Partnere Evita Lune.

Daigai Trumpei ir Latvijas Universitātes Biznesa vadības maģistra grāds un Latvijas Mākslas akadēmijas Pedagoģijas bakalaura grāds. Daiga brīvi pārvalda latviešu, angļu un krievu valodas.


Pedersen & Partners ir vadošā augsta līmeņa vadītāju atlases kompānija, kas sekmīgi darbojās 39 birojos: Almatā, Atēnās, Baku, Belgradā, Berlīnē, Bratislavā, Bukarestē, Budapeštā, Kišiņevā, Deli, Dubajā, Helsinosi, Stambulā, Johannesburgā, Kijevā, Lagosā, Ļubļanā, Minskā, Maskavā, Nikosijā, Prāgā, Rīgā, Sarajevā, Skopje, Sofijā, St. Peterburgā, Tallinā, Taškentā, Tbilisi, Teherānā, Telavivā, Tirānā, Toronto, Ulanbatorā, Vīnē, Viļņā, Varšavā, Erevānā un Zagrebā. Mūsu pamatvērtības ”Uzticēšanās - Attiecības – Profesionālisms” attiecās uz mūsu sadarbību ar klientiem un kandidātiem. 

If you would like to conduct an interview with a representative of Pedersen & Partners or have other media-related requests, please contact:
Ms. Anastasia Alpaticova, Communications Manager