Pedersen & Partners paplašina savu komandu – Eva Alberte pievienojas komandai kā Vecākā konsultante

Rīgā, Latvija - Par Pedersen & Partners Vecāko konsultanti Finanšu jomā no 2011. gada 1. novembra kļuvusi Eva Alberte. Evas Albertes atbildības joma būs biznesa attiecību veidošana ar Finanšu nozaru uzņēmumiem.

Eva Alberte vairāk kā desmit gadus ir darbojusies un pilnveidojusies Personālvadības jomā, uzkrājusi pieredzi, kā Personāldaļas vadītāja šādos uzņēmumos -  Ernsts & Young Baltic, Parex Banka un A/S Aldaris.

„Evai ir liela pieredze personālvadības stratēģiju veidošanā un to attīstīšanā, kā arī sarežģītu cilvēkresursu jautājumu risināšanā, tieši tādēļ Eva ir ieguvusi cieņu un izcilu reputāciju Latvijas tirgū. Viņas pieredze, praktiskā pieeja un stratēģiskais skatījums papildinās mūsu komandas darbu, kā arī pievienos papildus vērtību uzņēmumam, kā arī mūsu klientiem,” - norāda Pedersen & Partners Partnere Evita Lune.

Eva Alberte ir studējusi angļu valodu un literatūru Latvijas Universitātē, kā arī apmeklējusi profesionālās personālvadības attīstības programmas kompānijā Ernst & Young. Evai ir akreditācija MBTI programmā.  Eva brīvi pārvalda latviešu, angļu, krievu un zviedru valodas.


Pedersen & Partners ir vadošā augsta līmeņa vadītāju atlases kompānija, kas sekmīgi darbojās 44 birojos, 41 valstī:  Albānijā, Armēnijā, Austrijā, Azerbaidžānā, Apvienotajā Karalistē, Apvienotajos Arābu Emirātos, Baltkrievijā, Bosnijā un Hercegovinā, Bulgārijā, Čehijā, Dienvidāfrikā, Ēģiptē, Gruzijā,Grieķijā, Horvātijā, Igaunijā, Indijā, Irānā, Izrēlā, Kanādā, Kazahstānā, Krievijā, Kiprā, Latvijā, Lietuvā, Maķedonijā, Moldovā, Mongolijā, Nigērijā, Polijā, Rumānijā, Somijā, Saūdu Arābijā, Serbijā, Slovākijā, Slovēnijā, Turcijā, Ungārijā, Ukrainā, Uzbekistānā un Vācijā. Mūsu pamatvērtības ”Uzticēšanās - Attiecības – Profesionālisms” attiecās uz mūsu sadarbību ar klientiem un kandidātiem. 

If you would like to conduct an interview with a representative of Pedersen & Partners or have other media-related requests, please contact: Ms. Anastasia Alpaticova, Communications Manager