Pedersen & Partners’da yeni Ortak

İstanbul, Türkiye - Önde gelen uluslararası yönetici arama firmalarından “Pedersen & Partners” Peter D’Autry’i şirketin ortağı olarak atadı.

Peter D'Autry, Pedersen & Partners’a 2006 yılında, Türkiye’de teknoloji iş birimini yönetmek üzere katıldı. D’Autry, uluslararası IT pazarında, Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Güneydoğu Asya’da iş geliştirme, yeni şirket ve dağıtım kanallarının kurulum aşamalarında 10 yıldan fazla deneyime sahiptir.

D’Autry, Pedersen & Partners bünyesinde, Teknoloji ve Telekomünikasyon sahasında, yetenek edinimi çerçevesinde, şirketin geniş coğrafi kapsamını ve uluslararası takımını geliştirerek çok uluslu ve lider ulusal ITC şirketleri ile hizmet ortaklıkları geliştirmeye odaklanmaktadır.

Pedersen & Partners’ın ortaklarından Ulrik Rasmussen konuyla ilgili düşüncelerini şöyle belirtti; “Gelişen pazarlarda genişlememizi sürdürürken, müşterilerimize verdiğimiz kalite güvencesini sağlamak için ekibimize yüksek kabiliyet ve deneyime sahip takım üyelerini dahil etmeye önem veriyoruz. İnanıyorum ki D’Autry’nin uzun soluklu müşteri ilişkileri geliştirme becerisi, hem değer kazandırmaya hem ekibimizi geliştirmeye odaklanan iş anlayışı, Pedersen & Partners’ın yönetici arama danışmanlığı pazarında lider olarak daha fazla anılmasına önemli derecede katkı sağlayacak”.

Peter D’Autry Belçika’da Vrije Üniversitesi Master derecesine sahiptir. Akıcı derecede Flemenkçe, İngilizce, Fransızca, Almanca ve orta seviyede Türkçe konuşmaktadır. 


Pedersen & Partners önde gelen yönetici arama firmalarındandır. Arnavutluk, Ermenistan, Avusturya, Azerbaycan, Beyaz Rusya, Bosna Hersek, Bulgaristan, Kanada, Hırvatistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Mısır, Estonya, Finlandiya, Gürcistan, Almanya, Yunanistan, Macaristan, Hindistan, Kazakistan, Letonya, Litvanya, Makedonya, Moldovya, Moğolistan, Nijerya, Polonya, Romanya, Rusya, Suudi Arabistan, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, Güney Afrika, Türkiye, Ukrayna, Birleşik Arap Emirlikleri ve Özbekistan’da tamamen kendisine ait 41 ofise sahiptir. Değerlerimiz, müşterilerimiz ve aynı zamanda yöneticilere yaklaşımımızda Güven - İlişki - Profesyonelliktir. 

Pedersen & Partners’ın her hangi bir temsilcisiyle röportaj veya diğer medya ile ilgili konularla ilgili taleplerinizi iletmek için:
Bayan Anastasia Alpaticova, Kurumsal İletişim Müdürü.