Pedersen & Partners powiększa swój zespół w Polsce

12 lutego 2014 - Warszawa, Polska - Pedersen & Partners, wiodąca międzynarodowa firma executive search ogłosiła dzisiaj listę osób, które dołączyły do polskiej placówki firmy wzmacniając jej pozycję na rynku executive search w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma Pedersen & Partners powstała w 2001 roku w Warszawie i Pradze, a w chwili obecnej posiada 50 biur w 47 krajach.

Dariusz Użycki dołącza do zespołu jako Client Partner i Szef Rynków Przemysłowych na  Europę Środkowo-Wschodnią (CEE) i region Wspólnoty Niepodległych Państw (CIS). Przed dołączeniem do Pedersen & Partners Dariusz Użyki pracował przez ponad 12 lat jako starszy menedżer w branży rekrutacyjnej, koncentrując się na rekrutacji menadżerów wyższego szczebla i doradztwie w sektorze B2B we wszystkich krajach CEE i CIS. Ponadto, pan Użycki ma bogate doświadczenie w rozwoju kadr menadżerskich i executive coaching oraz jest autorem i współautorem wielu artykułów publikowanych w Harvard Business Review Polska i Corporate Governance Review.

Anna Lisowska-Rakowska i Tomasz Mączyński dołączyli do Pedersen & Partners jako Konsultanci. Pani Lisowska-Rakowska wnosi do przedsiębiorstwa ogromne doświadczenie w dziedzinach HR i executive search zdobytych przez ponad 5 lat pracy jako Starszy Konsultant we wiodącej międzynarodowej agencji rekrutacyjnej z siedzibą w Polsce. Pani Lisowska-Rakowska cieszy się dobrą reputacją w branży przemysłowej, a w szczególności w przemyśle, budownictwie, energii i sektorze chemicznym.

Dla pana Mączyńskiego będzie to powrót do Pedersen & Partners, gdzie rozpoczął on swoją karierę w executive search w 2002 r. Przed ponownym dołączeniem do firmy, pan Mączyński zdobył szerokie doświadczenie w branży executive search, pracując w różnych firmach, w tym także w Russell Reynolds Associates.

"Jesteśmy podekscytowani faktem, że tak dynamiczna grupa konsultantów dołączy do naszego, już silnego na rynku zespołu właśnie tutaj, w Warszawie. Jako że Pedersen & Partners kontynuuje ekspansję i rozwój na rynkach wschodzących, tacy doświadczeni profesjonaliści w naszym zespole świadczą o naszym zaangażowaniu w dalszy rozwój firmy na rynkach, gdzie wypracowaliśmy już znaczącą obecność, takich jak Polska. Nie mogę się doczekać współpracy z Dariuszem, Anną i ponownie z Tomaszem, ponieważ jestem pewien, że wniosą oni nową jakość we współpracy z naszymi klientami.", powiedział Krzysztof Dąbrowski, Country Manager w Polsce.

Pedersen & Partners jest jedną z najszybciej rozwijających się firm executve search, w całości własnościową i w pełni zintegrowaną na całym świecie. Posiadając 50 biur w 47 krajach Pedersen & Partners oferuje korzyści płynące z jednego ogólnoświatowego zespołu o doświadczeniu w rekrutacji we wszystkich sektorach, na szczeblu lokalnym i międzynarodowym.


Jeśli chcieliby Państwo przeprowadzić wywiad z przedstawicielem Pedersen & Partners lub mają inne pytania związane z kontaktem z mediami, prosimy o kontakt z Markiem Andersonem, Menadżerem Marketingu i Komunikacji pod adresem: mark.anderson@pedersenandpartners.com

Pedersen & Partners jest wiodącą międzynarodową firmą executive search. Działamy w oparciu o 50 całkowicie własnościowych biur w 47 krajach: 33 biura w Europie i krajach WNP, 7 biur w regionie Bliskiego Wschodu i Afryki, 10 biur w Azji i obu Amerykach. Nasze korporacyjne wartości - Zaufanie, Zobowiązanie i Profesjonalizm - mają zastosowania w naszej interakcji z klientami, jak i kandydatami. Więcej informacji o Pedersen & Partners znajdą Państwo na stronie internetowej www.pedersenandpartners.com

Download the original in PDF: